Važna pobjeda Croatije u Zmijavcima, gosti iz Vukovara vodili su do 88. minute

Piše Ante Ujević
3. travnja 2023. - 08:17

Nova velika i važna pobjeda Croatije, nastavak renesanse u Zmijavcima.

Junak utakmice bio je Marko Musulin koji je zabio gol u 88. minuti, a onda u 93 minuti utakmice fantastičnim centaršutom asistirao Obšivaču za 2:1 pobjedu protiv vrlo dobre momčadi Vukovara. Upisali su Vukovarci “nulu” nakon šesnaest utakmica bez poraza.

U drugom poluvremenu gosti su prvi put ozbiljno došli do vrata Croatije i poveli. Mihaljević je pobjegao domaćoj obrani po lijevoj strani, izašao pred vratara Gudelja koji ga je srušio, a sudac Martin Turčin pokazao je na bijelu točku. Siguran realizator bio je Zinedin Mustendanagić i Vukovar je poveo 1:0.

Gosti su vodili do 88. minute kad je prekid iskosa, s nekih 20 metara za Croatiju izveo Marko Musulin, opasnim centaršutom ubacio je loptu u kazn...

27. travanj 2024 04:01