Vaterpololiga prvaka

Velika pobjeda splitskih ‘jadranaša‘! Srušili su velikog Ferencvaroša i pokazali koliko su moćni

9. veljače 2022. - 20:39

Jadran je u utakmici devetog kola LEN Lige prvaka pobijedio velikog Ferencvaroša 9:7. Odlična utakmica jadranaša, zrela, tvrda, čvrsta i eto treće pobjede za splitski sastav u skupini Lige prvaka u ovoj sezoni.

Čvrst početak s obje strane, ozbiljne obrane... Jadran je poveo nakon pet minuta igre, situaciju s igračem više realizirao je nakon što je izborio isključenje Feketea, odmah mu je asistirao Šetka i eto vodstva domaćih. Potom obrana Anića i realizacija Burića na drugoj strani za vodstvo Jadrana 2:0.

Igrala se 12. minuta kada je Dobud zabio svoj drugi pogodak, s igračem više, a treći je to bio gol za jadranaše. Mađari, pak, u tih 12 minuta nisu još zabili, što zbog čvrste obrane domaćih, što nekoliko odličnih obrana Mate Anića. Tek u 13. minuti zabio je...

05. svibanj 2024 11:08