Tenisfrancuzi smanjili

United Cup: Petra Martić poražena, odluku o pobjedniku skupine može donijeti Borna Gojo

3. siječnja 2023. - 12:03

Prednost mješovite teniske reprezentacije Hrvatske u dvoboju za prvo mjesto u skupini F United Cupa protiv Francuske smanjena je na 2.1 nakon što je u utorak hrvatska tenisačica Petra Martić doživjela poraz od Caroline Garcia.

Četvrta tenisačica svijeta slavila je protiv Martić sa 7-6(9), 6-4 nakon sat i 55 minuta igre u vrlo izjednačenom meču. Prvi set je otišao u tie break nakon Što ni jedna tenisačica nije izgubila svoj servis. Presudio je drugi set u kojem je Garcia uzela servis Martić za vodstvo 2-1 koje nije ispustila do kraja meča. Francuskinja je u meču servirala sedam aseva i osvojila 12 od ukupno 22 poena, a Martić je servirala četiri asa i osvojila 10 od 22 poena.

Odluku o pobjedniku skupine F može donijeti Borna Gojo (ATP - 144.) koji danas igra protiv Adria...

08. svibanj 2024 11:47