Tenisslabašan otpor

Hrvatska tenisačica Petra Martić nije se uspjela plasirati u polufinale turnira u Eastbourneu

21. listopada 2020. - 16:30

Hrvatska tenisačica Petra Martić nije se uspjela plasirati u polufinale WTA turnira u Eastbourneu, bolja od nje je u četvrtfinalu bila Amerikanka Madison Keys sa 6-4, 6-1 nakon sat i 21 minute igre.

Za razliku od prethodna dva dvoboja u Eastbourneu kada ju je odlično služio servis, upravo je slabija igra na početnom udarcu bio glavni razlog poraza Martić. Ubacila je tek 53 posto prvih servisa, a realizacija nakon ubačaja bila joj je ispod 50 posto.

U prvom setu dvoboj je nekoliko puta bio nakratko prekidan zbog lagane kiše, a Martić je držala rezultatski priključak do 4-4. No, prilikom servisa za ostanak u meču napravila je nekoliko pogrešaka što je Keys iskoristila za "break" kojim je privela tu dionicu dvoboja u svoju korist.

Početkom drugog seta kiša je pojačala pa je...

27. travanj 2024 11:15