Vlašić promašio šanse pa poražen u Sevilli, raspad Partizana u Beogradu, pobjeda Rome

10. ožujka 2022. - 21:09

Nogometaši Seville svladali su na svom Sanchez Pizjuan stadionu West Ham s minimalnih 1-0, u prvom susretu osmine finala Europske lige.

U prvom poluvremenu dvije ponajbolje šanse imao je, za goste, hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić. U 12. minuti je s nekoliko metara glavom pucao loše, dok je u 30. mnogo bolje reagirao. Dobro je pucao s 20 metara, ali je domaći vratar Bono uspio zaustaviti taj udarac.

Vlašić je zamijenjen u 67. minuti, dok je kod Seville na klupi za pričuve, kroz cijelu utakmicu, ostao Ivan Rakitić.

Trenutak odluke dogodio se nakon točno sat vremena igre, a nakon asistencije Acune jedini je gol na susretu, za 1-0 Seville, zabio Munir El Haddadi.

Uzvratna se utakmica igra u Londonu 17. ožujka.

U prvom susretu osmine finala Konferencijske lige nogometaši...

18. lipanj 2024 15:34