Strani nogometremi hrvata

Uzbudljivo prvenstveno kolo u italiji: juventus u sudačkoj nadoknadi ostao bez pobjede, a prije toga i bez Cristiana Ronalda

8. studenog 2020. - 18:41

Nakon što su Lazio i Juventus odigrali 1-1 i drugi derbi 7. kola talijanskog nogometnog prvenstva, ogled Atalante i Intera završio je identičnim rezultatom.

Inter je poveo u 58. minuti golom Lautara Martineza, a izjednačio je Aleksej Mirančuk u 79. minuti.

U domaćim redovima je Mario Pašalić igrao do 59. minute, dok Boško Šutalo nije ulazio u igru. Marcelo Brozović je igrao cijeli susret za Inter, a Ivan Perišić je dobio priliku u posljednjih 15 minuta.

Roma je na gostovanju u Genoi slavila sa 3-1 uz tri gola Henrika Mhitarjan (45+2, 66, 85), dok je za domaći sastav zabio Marko Pjaca u 50. minuti.

Hrvatski nogometaš je zabio za 1-1 nakon odlične asistencije Gianluce Scaramacca koji je izbacio Pjacu samog ispred suparničkog vratra. Bio je to njegov drugi gol ove sezone...

26. travanj 2024 04:22