Strani nogometneviđene scene

Totalni kaos u Madridu! Igrač Atletica krenuo u tučnjavu sa svojim navijačima, intervenirala i policija

Piše Robert Kraljić/SN
22. kolovoza 2022. - 11:32

Villarreal je sinoć na Wanda Metropolitanu srušio Atletico Madrid 2-0, uzeo vrijedna tri boda s teškog gostovanja i može se okrenuti uvratnom dvoboju play-offa Konferencijske lige protiv Hajduka. S druge strane, domaćim igračima i navijačima vrlo je teško pao poraz – do te mjere da su kraj utakmice obilježili ozbiljnim incidentima i kontroverzama.

Tenzije se krenule još u 70. minuti (pri rezultatu 0-0) kad je Atleticov veznjak Rodrigo de Paul s leđa gurnuo svog sunarodnjaka Giovanija Lo Celsa ocijenivši da ovaj presporo izlazi iz igre nakon što ga je Unai Emery odlučio zamijeniti, pišu Sportske novosti.

Situacija se dodatno naelektrizirala tri minute kasnije kad je Yéremy Pino iskoristio pogrešku domaće obrane i zabio za vodstvo „žute...

07. svibanj 2024 11:46