Strani nogometeuro kvalifikacije

Srušio je snove Crnogorcima pa proslavio s navijačima, ponudili su mu palinku, nije se puno mislio, popio je na eks

Piše Sport SD
19. studenog 2023. - 19:49

Uoči zadnjeg kola skupine G kvalifikacija za Europsko prvenstvo bila je tek jedna nepoznanica, tko će se pridružiti Mađarima, Srbija ili Crna Gora. Srbiji je bio dovoljan i bod u Leskovcu protiv Bugarske, dok je Crna Gora morala slaviti u Mađarskoj i još se nadati da Bugarska iznenadi Srbiju.

Mađarska je već ranije osigurala nastup na Europskom prvenstvu koje se igra u Njemačkoj iduće godine, danas pobijedili Crnu Goru rezultatom 3:1. Poveli su gosti u 36. minuti preko Slobodana Rubežića, ali su Mađari s dva gola Dominika Szoboszlaija u 66. i 68. minuti preokrenuli rezultat.

AFP

Pobjedu Mađarske potvrdio je Adam Nagy u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Nakon utakmice Szoboszlai je otišao proslaviti pobjedu i plasman na Euro s navijačima, s tribina su mu ponudili palinku (tradicionalna voćna rakija), a nogometaš Liverpoola nije puno mislio, pogledajte video...

Uz Mađarsku iz skupine G na Euro ide i Srbija koja je danas odigrala neriješeno s Bugarskom (2:2).

09. svibanj 2024 22:25