Strani nogometliga prvaka

Solskjaer oštro kritizirao obranu Uniteda nakon poraza u Istanbulu: ‘To je neoprostivo‘

5. studenog 2020. - 09:18

Trener Manchester Uniteda Ole Gunnar Solskjaer okomio se na igru svoje momčadi u obrani nazvavši je neoprostivom, nakon što je njegova momčad u utakmici 3. kola grupne faze Lige prvaka doživjela poraz od 2-1 na gostovanju u Istanbulu kod turskog prvaka Bašakšehira.

Domaća momčad je povela u 13. minuti, tako što je bosansko-hercegovački reprezentativac Edin Višća dugom loptom uposlio Dembu Baa, nakon što su Englezi imali udarac iz kuta, a nitko nije pazio na senegalskog napadača koji se iz svoje polovice sjurio prema Deanu Hendersonu i svladao istrčalog vratara preciznim udarcem sa 20-ak metara.

Turci su u 40. minuti udvostručili prednost nakon što je Turuc oteo loptu Juanu Mati oko sredine igrališta, sjurio se po lijevoj strani i ubacio na suprotnu stranu, gdje je...

27. travanj 2024 06:16