Strani nogometvelika sramota

Skandalozna situacija: navijač Sivasspora utrčao na travnjak, šakom udario veznjaka Fiorentine i slomio mu nos

16. ožujka 2023. - 23:18

Uzvratni susret osmine finala Konferencijske lige između Sivasspora i Fiorentine obilježio je incident u posljednjim trenucima susret kada je domaći navijač utrčao u teren i udario gostujućeg veznjaka Alessandra Bianca

Fiorentina je na gostovanju u Sivasu pobijedila turski Sivasspor sa 4-1 potvrdivši 1-0 pobjedu iz Firenze.

Turski sastav je poveo u 35. minuti golom Erdogana Yesilyurta, no "Viole" su uzvratile sa četiri gola u nizu. U 44. minuti je izjednačio Artur Cabral, da bi u drugom dijelu golove zabili Nikola Milenković (62), Dimitros Goutas (78-ag) i Gaetano Castrovilli (90).

U trenucima slavlja četvrtog gola talijanskog sastava, jedan je turski navijač utrčao u teren i šakom udario Bianca slomivši mu nos.

- To što je Bianco udaren je jednostavno sramota, on nije ni...

04. svibanj 2024 12:46