Strani nogometšpanjolska

Sevilla uvjerljiva u prvom kolu na domaćem travnjaku, Rakitić nije konkurirao zbog ozljede

16. kolovoza 2021. - 08:35

Nogometaši Seville slavili su sa 3-0 na svom stadionu protiv Rayo Vallecana, povratnika u Primeru, u posljednjem nedjeljnom dvoboju prvog kola španjolskog prvenstva.

Sevilla je povela u 19. minuti pogotkom En Nesyrija iz kaznenog udarca koji je skrivio gostujući vratar Luca Zidane i pritom zaradio crveni karton.

Brojčanu prednost su Andalužani iskoristili u drugom poluvremenu, kad je Argentinac Erik Lamela bio dvostruki strijelac, u 55. minuti za 2-0 i u 79. minuti za konačnih 3-0.

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić zbog ozljede.nije konkurirao za sastav Seville

U ponedjeljak će prvo kolo biti zaključeno utakmicama Villarreal - Granada (20 sati) i Elche - Athletic Bilbao (22.00).

19. travanj 2024 21:03