Strani nogometizgubio kontrolu

Pogledajte bijesan ispad Ronalda zbog kojeg je zaradio žuti karton. Njegov Al-Nassr zabio tri pogotka, a on nijedan

Piše SPORT SD
14. ožujka 2023. - 18:35

Ronaldov Al-Nassr je Kraljevom kupu pobijedio Abhu rezultatom 3:1 i tako se plasirao u polufinale tog natjecanja.

Ronaldo nije zabio nijedan pogodak, ali je zato zaradio žuti karton zbog bijesnog ispada.

Na samom kraju sudačke nadoknade prvog poluvremena, Al-Nassr je krenuo u obećavajući kontranapad kojeg je predvodio upravo Ronaldo.

U jednom trenutku njegova momčad je imala situaciju četiri na dva, i upravo tada je sudac odsvirao kraj prvog poluvremena. Ronaldo je ljutito napucao loptu te izvrijeđao suca zbog čega mu je ovaj dao žuti karton.

Ronaldov ispad pogledajte OVDJE.

Cristiano Ronaldo je potpisao za Al-Nassr početkom godine, za klub je odigrao osam utakmica te ostvario učinak od osam golova i dvije asistencije.

27. travanj 2024 04:53