Nikola Kalinić zabio dva za gostujući remi, Juventus konačno stigao do pobjede

Piše Frane Vulas
22. rujna 2021. - 20:50

Nikola Kalinić (33) zabio je dva pogotka u 2:2 remiju svoje Verone na prvenstvenom gostovanju kod Salernitane. Bivši napadač Hajduka je pogocima u 7. i 29. minuti doveo momčad trenera Igora Tudora u uvjerljivo vodstvo, ali su domaći izjednačili golovima Gonda u 45.+2 i Coulibalyja u 76. minuti.

Nakon što je u prošlom kolu na svom terenu svladala Romu Josea Mourinha, tako je momčad Verone u dva susreta otkako ju je preuzeo Tudor osvojila četiri boda. U prethodna tri pod bivšim trenerom Eusebijom Di Francescom osvojila niti bod.

Kalinić je igrao do 56. minute kada ga je zamijenio Giovanni Simeone, sin trenera Atletica iz Madrida Diega. Ovo mu je bio drugi ovosezonski start i prvi pogoci. Nekadašnji hrvatski reprezentativac Kalinić spominjao se u posljednje vrijeme vrlo glasno...

28. rujan 2024 22:53