Strani nogomettalijansko prvenstvo

Mario Pašalić spasio Atalanti bod golom u sudačkoj nadoknadi, Lecce preokretom do pobjede nad Lazijem

4. siječnja 2023. - 19:47

U susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na Olimpicu pobijedila Bolognu sa 1-0, dok je Lecce preokretom stigao do 2-1 pobjede protiv Lazija.

Roma je do prve pobjede u zadnja četiri kola stigla golom Lorenza Pellegrinija iz jedanaesterca u šestoj minuti utakmice. Hrvatski veznjak Nikola Moro nije nastupio za Bolognu.

Za razliku od Rome, drugi rimski klub je upisao poraz. Lazio je na gostovanju kod Leccea poveo 1-0, ali je na koncu izgubio 1-2.

Lazio je poveo u 14. minuti golom Cire Immobilea, no Lecce je u drugom poluvremenu okrenuo rezultat golovima Gabriela Strefezza (57) i Lorenza Colomboa (71).

Marin Pongračić nije nastupio za Lecce, dok je Toma Bašić za goste igrao do 85. minute.

U ranije odigranom susretu Spezija i Atalanta su remizirali 2-2, a goste je poraza ...

08. svibanj 2024 13:39