Strani nogometciro immobile

Lazio bez najboljeg igrača na gostovanju u Sankt Petersburgu

3. studenog 2020. - 16:33

Napadač i najbolji strijelac rimskog Lazija Ciro Immobile nije otputovao s momčadi na utakmicu Lige prvaka u kojoj će talijanska momčad u srijedu (18.55 sati) gostovati u Sankt Peterburgu kod ruskog prvaka Zenita.

Lazio je prije tjedan dana gostovao kod Club Bruggea, a u toj utakmici trener Simone Inzaghi nije imao na raspolaganju 12 igrača. Lazio je nakon tog dvoboja potvrdio da je u momčadi bilo pozitinih igrača na novi koronavirus, ali nije imenovao nijednog od zaraženih.

Immobile je propustio utakmicu u Bruggesu, ali je ušao s klupe u 57. minuti dvoboja kod Torina u talijanskom prvenstvu i pogotkom iz kaznenog udarca u petoj minuti sučevog dodatka za 3-3 sudjelovao u preokretu kojim je Lazio došao do pobjede (4-3).

U utorak se 30-godišnji napadač uredno pojavio na...

28. travanj 2024 21:27