Strani nogometveć su vidjeli gol

Josip Juranović izveo je ‘čaroliju‘ u Dortmundu, ali onda je zbog ovog poteza Guerreira to palo u zaborav

Piše I. M.
10. travnja 2023. - 21:10

Borussia Dortmund u subotu je na svom terenu pobijedila Union Berlin s 2:1. Tako momčad trenera Edina Terzića nastavlja borbu za titulu prvaka Njemačke s glavnim konkurentom Bayernom. Iako smo u Dortmundu vidjeli tri gola, na kraju je utakmicu obilježio sjajan potez Josipa Juranovića, a zatim i spektakularan klizeći start Raphaela Guerreira.

Prvo je Dortmund uspio doći do prednosti u 28. minuti kada je Guerreiro bio asistent, a mrežu Union Berlina za 1:0 zatresao je Malen. Međutim, u drugom poluvremenu gosti su uspjeli vratiti stvari na početak i poravnati na 1:1, a strijelac je bio Behrens u 61. minuti.

Ubrzo nakon toga, momčad iz Berlina mogla je do potpunog preokreta nakon što je čaroliju izveo Josip Juranović, ali njegov potez nekako je ostao u sjeni zbog onoga što j...

27. travanj 2024 19:17