Strani nogometkonferencijska liga

Jakić u nadoknadi zaradio isključenje pa krenuo u obračun sa sucem, suigrači spriječili teži incident

Piše Hina, Sport SD
1. prosinca 2023. - 07:09

Prije zadnjeg kola, prvo mjesto u skupini G i izravan plasman u osminu finala Konferencijske lige osigurali su Viktoria Plzen i grčki PAOK koji je to učinio pobijedivši u Frankfurtu domaći Eintracht s 2-1. Vratar PAOK-a Dominik Kotarski bio je najbolje ocijenjeni igrač utakmice tijekom koje je sakupio šest obrana.

AFP

Najgoru ocjenu dobio je Kristijan Jakić koji je za Eintracht igrao od 54. minute, a onda je u razmaku od dvije minute sučevog dodatka zaradio dva žuta kartona zbog prekršaja i bio isključen. Jakić se nije mirio sa sučevom odlukom, krenuo je žestoko na suca, suigrači su ga morali odvući da situacija ne eskalira. Nije stalo na tome, na putu do svlačionice Jakić se uspio zakačio i s protivničkom klupom.

Hrvoje Smolčić je odigrao cijelu utakmicu za domaću momčad. Eintracht je, bez obzira na poraz, osigurao plasman u nokaut fazu natjecanja.