Strani nogometprvenstveni dvoboj

Hajdukov euro-suparnik drži ‘zlatnu sredinu‘: Renova povela kod lidera Sileksa, pa potom primila tri komada za uvjerljiv poraz

31. kolovoza 2020. - 20:04

Hajdukov protivnik u 2. pretkolu Europske lige Renova poražena je danas 1:3 na gostovanju kod lidera Sileksa u sklopu 4. kola prvenstva Sjeverne Makedonije. Povela je Renova preko Emrana Ramadanija u 8. minuti, ali je domaćin preokrenuo golovima Pepija Gorgieva u 42. i 58. te Denisa Ristova u 45. minuti.

Krilo/napadač Ramadani se od potencijalnog junaka pretvorio u tragičara jer je isključen u 69. minuti (drugi žuti karton), pa su gosti susret završili s igračem manje. Ovo je prvi poraz Renove u prvenstvu, uz jednu pobjedu i dva remija. S pet osvojenih bodova Hajdukov rival je na šestom mjestu od 12 klubova.

16. travanj 2024 22:31