Drugoligaš nije dorastao Cityju, Guardiolin stroj odradio bez greške, Kovačić asistirao u visokoj pobjedi

Piše Sport SD
7. siječnja 2024. - 18:46

Manchester City nije ostavio nimalo prostora za iznenađenje Huddersfieldu u trećem kolu FA Kupa. Savršeni stroj Pepa Guardiole odradio je bez greške do slavlja od 5:0 protiv 21. momčadi Championshipa.

Držali su se gosti do 33. minute, a onda je za vodstvo zabio Phil Foden. Pet minuta kasnije na 2:0 je povisio Julian Alvarez, a u 58. autogolom Jacksona povisilo se vodstvo na 3:0.

Nastavilo se i u 65. s golijadom, a asistent je tad bio Mateo Kovačić koji je dodao Fodenu za njegov drugi gol na susretu. Konačni rezultat postavio je Jeremy Doku u 74. minuti.

Kovačić je igrao do 75. minute, a Joško Gvardiol je odigrao cijeli susret za City.

28. travanj 2024 21:43