Strani nogometuzavrele strasti

Derbi kola portugalske lige završio sukobom na terenu koji je trajao više od pet minuta, pogledajte snimku sveopćeg kaosa

Piše SPORT SD
12. veljače 2022. - 00:06

Porto i lisabonski Sporting remizirali su u derbiju kola portugalske Primeire (2:2).

Iako su gledatelji mogli vidjeti čak četiri gola na Dragau, rezultat je na kraju ipak pao u drugi plan, jer je nakon posljednjeg sučevog zvižduka došlo do sveopćeg kaosa na terenu.

Sukob praktički svih pripadnika obiju momčadi trajao je više od pet minuta, uključili su se i zaštitari, a sve je rezultiralo s čak četiri crvena kartona koja je sudac João Pinheiro morao dodijeliti. Kod domaćih su isključenja zaradili Marchesin i Pepe, a kod gostiju Tabata i Palhinha. Treba naglasiti da je Sporting igrao s igračem manje od 49. minute, kada je Coates zaradio drugi žuti.

Video kaosa koji je nastao nakon posljednjeg sučevog zvižduka pogledajte OVDJE.

27. travanj 2024 19:42