Strani nogometLagani derbi

Cristiano Ronaldo se spetljao: dojučerašnji hrvatski reprezentativni napadač prvo asistirao, potom i zabio zgoditak

25. kolovoza 2018. - 22:14
2018-08-25T180059Z_1269201663_RC184BE1A9E0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-JUV-LAZ.JPG

Donedavni napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac i asistent u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi Juventusa protiv Lazija u prvoj utakmici 2. kola talijanskog prvenstva.

Mandžukić, koji je odigrao čitavu utakmicu za Juventus, u 30. je minuti glavom spustio loptu Miralemu Pjaniću koji je preciznim udarcem doveo branitelja naslova u vodstvo, da bi u 75. minuti sam pogodio za 2-0 iz poluvoleja nakon što se Cristiano Ronaldo spetljao u petercu gostiju.

S desne strane ubacio je Cancelo do Cristiana Ronalda koji se u stopostotnoj prilici spetljao i nije uspio iskontrolirati loptu na koju je dotrčao Mandžukić i zakucao je u mrežu.

Cristiano, koji još uvijek nije zabio prvijenac u Serie A, je prvo razočarano raširio ruke jer nije uspio zahvatiti loptu,...

02. lipanj 2024 10:27