Strani nogometpukao film

Burna završnica u Italiji, Ivan Jurić dobio crveni karton u 90. minuti, pogledajte zašto

Piše HINA
3. ožujka 2024. - 08:26
Ivan Juric head coach of Torino FC gestures during the Serie A TIM match between AS Roma and Torino FC at Stadio Olimpico on Febraury 26, 2024 in Rome, Italy. (Photo by Giuseppe Maffia/NurPhoto) (Photo by Giuseppe Maffia/NurPhoto/NurPhoto via AFP)Giuseppe Maffia/Nurphoto Via Afp

U zadnjem subotnjem dvoboju 27. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, a ni pogodaka, nogometaši Torina i Fiorentine su odigrali 0-0.

Na ogledu je postignut jedan pogodak, u 38. minuti je strijelac bio napadač Torina Zapata, ali je nakon provjere VAR-a pogodak poništen. U nadoknadi prvog dijela Torino je ostao bez Riccija koji je u nekoliko minuta zaradio dva žuta kartona. U vrlo nervoznoj nadoknadi prvog poluvremena je požutio i hrvatski strateg Ivan Jurić, trener Torina koji nije dočekao kraj dvoboja. Drugi žuti karton je dobio u 90. minuti.

Isključenje Jurića i druge najzanimljivije trenutke pogledajte OVDJE.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino.

Premda je domaćin cijelo drugo poluvrijeme odigrao s igračem manje ipak je sačuvao jedan bod. Torino je deseti, a Fiorentina sedma na ljestvici.

30. travanj 2024 00:42