Strani nogometliga prvaka

Borbeno i uzbudljivo u gradskom derbiju na San Siru, Inter u prednosti, ali odluka još nije pala tko će u finale

Piše Toni Bilić
10. svibnja 2023. - 22:52

Inter je nadigrao Milan s 2:0 u prvom susretu polufinala Lige prvaka, prvi čin velikoga gradskog derbija na San Siru pripao je “nerazzurrima”. Inter je oba pogotka zabio u razmaku od tri minute na početku utakmice, od čega se Milan nije oporavio sve do poluvremena.

Već u 8. minuti Inter je šokirao “rossonere”, Džeko je nakon kornera iz voleja zakucao loptu u mrežu. Calabria ga nije uspio zaustaviti, VAR je pregledavao je li Džeko pritom napravio prekršaj, no presuđeno je da je gol čist. Samo tri minute potom Inter je povećao svoju prednost. U polukontri je Di Marco prošao po lijevoj strani, Martinez je propustio loptu za Mhitarjana, koji je izbio sam pred Maignana i svladao ga za početak iz snova Intera.

Za Milan se nastavilo poluvrijeme iz noćne more, njihovi...

26. svibanj 2024 03:21