Bayern i RB Leipzig izborili četvrtfinale Kupa: dosta lako su riješili svoje prepreke i osigurali visoke pobjede

1. veljače 2023. - 23:02

Nakon Union Berlina i Stuttgarta, plasman u četvrtfinale njemačkog Kupa izborili su Bayern Munchen i RB Leipzig. Preostala četiri putnika u četvrtfinale bit će poznata idućeg tjedna.

Njemački nogometni velikan rutinski je izborio plasman u četvrtfinale nakon što je na gostovanju pobijedio Mainz sa 4-0.

Sve je bilo gotovo već nakon prvog poluvremena u kojem je bavarski sastav zabio tri gola, a strijelci su bili Eric-maxim Choupo-Moting (17), Jamal Musiala (30), Leroy Sane (44). U nastavku susreta među strijelce se upisao i Alphonso Davies u 83. minuti. Četiri minute kasnije Mainz je ostao s igračem manje nakon što je isključen Alexander Hack.

Za Bayern je od prve minute zaigrao portugalski stoper Joao Cancelo koji jučer stigao u Munchen iz Manchester Cityja. I odmah je...

28. travanj 2024 23:03