Strani nogometliga petica

Atletico slavio u sudačkoj nadoknadi; Millan kiksao kod kuće remijem protiv Bradarićeve Salernitane

13. ožujka 2023. - 23:24

ŠPANJOLSKA

Atletico je u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 25. kola španjolskog prvenstva sa 1-0 pobijedio Gironu.

Jedini gol na utakmici koji je Atleticu donio pobjedu zabio je Alvaro Morata u sudačkoj nadoknadi na kraju.

Nakon ove pobjede Atletico je treći na ljestvici sa 48 bodova, dok je Girona 12 sa 26 bodova. Barcelona je prva sa 65 bodova.

ITALIJA

Milano i Salernitana su u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 26. kola talijanskog prvenstva odigrali neriješeno 1-1.

Povela je domaća momčad na kraju prvog poluvremena golom Oliviera Girouda. No, Salernitana dolazi do izjednačenja u 61. minuti, strijelac je Boulaye Dia i to na asistenciju hrvatskog nogometaša Domagoja Bradarića.

Bradarić je odigrao cijelu utakmicu za Salernitanu, dok Ante Rebić nije ušao u igru za Milan.