Atletico Madrid s Grbićem na golu došao do nove pobjede

30. travnja 2023. - 23:35

Nogometaši madridskog Atletica slavili su sa 5-2 (3-1) na gostovanju u Valladolidu, u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 32. kola španjolske LaLige.

Nahuel Molina (20), Jose Maria Gimenez (24) i Alvaro Morata (38) donijeli su momčadi Diega Simeonea već u prvom poluvremenu tri pogotka prednosti, da bi u 42. minuti Cyle Larin iz kaznenog udarca smanjio zaostatak Valladolida.

Sergio Escudero je u 74. minuti domaću momčad doveo na samo gol zaostatka, ali je u završnici dvoboja Atetico stigao do uvjerljive pobjede. Prvo je Joaquin Fernandez u 86. minuti nespretno gurnuo loptu u svoju mrežu, a konačnih 5-2 postavio je Memphis Depay u trećoj minuti sučevog dodatka.

Ivo Grbić je ponovno branio mrežu Atletica, a kod oba pogotka domaće momčadi bio je potpuno nemoćan.