Rukometpremijer liga

Trogirani ostvarili drugu uzastopnu pobjedu: uvjerljivo su slavili u Osijeku koji je imao samo početno vodstvo

Piše I.R.
4. listopada 2022. - 19:42

Drugu uzastopnu pobjedu ostvarili su rukometaši Trogira. U Osijeku su slavili s 34:26 (18:14). Osim početnog vodstva od 1:0, domaćini nisu uspjeli zaprijetiti Trogiranima. Već u 13. minuta imali su plus pet zahvaljujući Maričiću. Međutim, Osijek je stigao na samo gol minusa pred sam kraj prvog dijela. Usprkos tome, nizom pogrešaka primili su opet četiri brza gola i Trogir je na poluvremenu imao lijepu zalihu.

U nastavku su gosti još malo pojačali ritam i na krilima Radnića stigli do vrijedne i uvjerljive pobjede na gostujućem terenu. U sljedećem kolu u Trogiru se sprema prava rukometna fešta. U goste im stiže PPD Zagreb.

Trogir: Lučin (9 obrana), Vranješ (2 obrane); Babić (1), Lucijan Drnasin (1), Radnić (9), Jakelić (1), Piteša (2), Luigi Drnasin, Brkan, Maričić (6), Vul...

04. svibanj 2024 06:46