Rukometženski rukomet

Splićanke pogotkom Sare Marendić osigurale pobjedu i nadu da se u zadnjem kolu može osigurati i nastup u Europi

Piše M.Bi., V.S.
23. svibnja 2022. - 16:57

Velika pobjeda Splićanki u derbiju pretposljednjeg kola. Dvije sekunde do kraja zabila je talentirana Sara Marendić za slavlje domaćih rukometašica kontra trećeplasiranih Bjelovarčanki i time produžila nadu Splita da u zadnjoj rundi ipak može do četvrtog mjesta i – Europe!

Inače, utakmica je protekla u egalu, prednost domaćih nije prelazila tri gola (8:5, 14:11, 19:16), dok su gošće tek u nekoliko navrata vodile s jednim pogotkom razlike. Završnica je bila iznimno uzbudljiva, u tim minutama odluke dominirala je upravo mlada Sara koja je zabila četiri važna pogotka u posljednjih 15-ak minuta. I onaj odlučujući dvije sekunde do kraja...

Mlade rukometašice trenera Ivana Mitra su se pobjedom oprostile od domaće publike. Još jednom su dokazale da, bez obzira na mladost...

03. svibanj 2024 16:30