Rukometu višnjiku

Repriza lanjskog finala u SEHA ligi: PPD Zagreb će se drugu godinu zaredom za titulu boriti protiv Veszprema

4. rujna 2022. - 11:17

Drugu godinu zaredom u finalu regionalne rukometne SEHA lige igrat će PPD Zagreb i mađarski Veszprem.

Rukometaši PPD Zagreba su u prvom polufinalnom dvoboju završnog turnira u zadrskom Višnjiku svladali Nexe sa 32-26 (16-11).

Ivan Čupić sa sedam i Timur Dibirov sa šest golova predvodili su Zagreb, dok su Aleksandar Bakić, Marin Jelinić, Tomislav Severec i Luka Moslavac bili četverostruki strijelci za Nexe.

Susret dva najbolja hrvatska kluba bio je neizvjestan samo tijekom prvih 12 minuta kada je rezultat bio 6-6. Uslijedila je velika serija Zagreba od 7-1 u kojoj je veliku ulogu imao vratar Dino Slavić koji je vezao nekoliko obrana.

U nastavku susreta Našićani su se u par navrata uspjeli približiti na četiri gola razlike (18-14, 23-19), no Zagrepčani su svaki put...

24. travanj 2024 01:13