Rukometliga prvaka

Nakon skoro 700 dana PPD Zagreb pobjedom protiv Meškova konačno prekinuo crni niz

24. studenog 2021. - 23:27

Nakon 695 dana i čak 23 utakmice bez slavlja, rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb su napokon upisali pobjedu u Ligi prvaka.

U susretu osmog kola A skupine Lige prvaka PPD Zagreb je u Areni pobijedio Meškov Brest sa 31-24 (14-14) ostvarivši prvu pobjedu ove sezone, ali i prvu nakon 22. veljače 2020. kada je u Areni pao danski Aalborg. Nakon toga, uslijedio je nevjerojatan niz rezultata od 23 utakmice bez pobjede.

PPD Zagreb i bjeloruski Meškov Brest su prošlog tjedna odigrali neriješeno (30-30), premda je hrvatski sastav bio bliži pobjedi. U uzvratu je momčad Ivice Obrvna zasluženo slavila prekinuvši crni niz.

Hrvatski prvak je dobro otvorio susret i u prvih 15 minuta u dva navrata je imao četiri gola prednosti (8-4, 9-5). Međutim, Meškov se oporavio i u nastavku...

26. travanj 2024 06:45