Rukometdrama za kraj

Mučne scene uoči proslave naslova prvakinja! Nesretna Umažanka nakon nezgodnog pada ležala na parketu, Hitna se čekala čak 55 minuta

Piše Dražen Pinević/SN
28. svibnja 2022. - 20:26

Tu nije bilo dvojbe. Lokomotiva je lako potvrdila četvrti naslov prvakinja Hrvatske i iduće sezone ćemo u Zagrebu gledati i Ligu prvakinja.

Umažanke nisu bile ozbiljan protivnik za prepolovljenu Šoštarićevu ekipu koja ima svoj ritam, bez obzira tko igrao. Umag je došao s deset igračica, od kojih dvije vratarke i svaka daljnja minuta za njih je bila preteška. Lokomotiva se brzo odvojila, u 20. minuti vodila 14:4, Andrea Šimara djelovala je za Umažanke kao Mbappe, kontri je bilo u izobilju i prednost je do poluvremena narasla do 15 golova razlike, pišu Sportske novosti.

Nažalost, pred kraj je na podu dugo nakon skok šuta ostala ležati Katarina Raspudić iz Umaga, morala je doći i hitna pomoć (55 minuta se čekala!), a u pitanju je bila ozljeda leđa. Ta loša scena...

20. travanj 2024 07:30