Rukometprvenstvo

Lokomotiva na Gripama odradila lakši trening, pobjeda Dalmatinke na domaćem parketu

Piše V.B., B.K., M.G.
1. lipnja 2021. - 10:32

Lokomotiva je na Gripama odradila lakši trening, iako još u 39. minuti rezultatski nije to izgledalo loše za domaćina (10:16).

Ipak, u zadnjih 20 minuta gošće su dodale gas i odjurile na 15 razlike. Splićanke u četvrtak kod kuće igraju s Bjelovarom zaostalu utakmicu 16. kola.

Split 2010 - Lokomotiva 15:30 (7:11)

Split – Mala dvorana SC Gripe.

Suci: Nives Parađina i Stefano Rajković.

Split 2010: Stilinović, Kapitanović (8 obrana), Zelić, Fradelić (1), Maleš, Rubić (3), Stojanov, Strinić (1), Petković, Romić, Macan (2), Marendić, Ercegović (1), Birtić (4), Bešker, Surjan (3).

Lokomotiva: Ivančok (1 obrana), Bešen (16 obrana), P. Posavec (5), Fureš (1), Šimara (3), Ćurić (1), Vojnović (2), L. Kalaus (3), D. Kalaus (5), Japundža (3), Posavac, Kosovac (1),...

24. travanj 2024 17:20