Rukometprva liga

Dvostruko slavlje Splićanki na Gripama, Trogiranke ni u četvrtom kolu nisu uspjele doći do prvih bodova

Piše Ivan Renić, Vilko Stojan
10. listopada 2022. - 21:11

Rukometašice Splita 2010 pobijedile su Sesvete rezultatom 29:26 (15:10). Utakmica je u prvom poluvremenu izgledala kao jednosmjerna ulica. Činilo se kako će Splićanke do lagane pobjede. Nakon prvih 30 minuta imale su pet pogodaka prednosti. Međutim, žilave gošće nisu se predale u nastavku te su zamalo poništile prednost domaćih. U dva navrata približile su se na samo gol zaostatka (19:18, 26:25). No, Rubić i Ercegović svojim su golovima ipak spriječile veliki povratak Sesveta. Najbolje u redovima Splita na kraju su bile Rubić s osam te Ercegović sa sedam pogodaka.

Split 2010: Stilinović (9 obrana), Pavković (1 obrana); Mijić (3), Fradelić (3), Gudelj (2), Maleš, Rubić (8), Babić, Hudoletnjak (6), S. Marendić, K. Marendić, Romić, Ercegović (7), Strinić.