Ostaločunj po čunj

Velika pobjeda Mertojaka u Ligi prvaka: vrata polufinala širom su otvorena, Mađari pali u sjajnoj atmosferi

Piše Sport SD
28. siječnja 2023. - 23:54

Nakon prve utakmice četvrtfinala Lige prvaka u Splitu, brojke su na strani hrvatskog prvaka, Mertojaka. Pobjeda u poenima 6:2, omjer u setovima 15:9 protiv mađarskog Zalaegerszegija. Iako to nije bitno za konačni skor, spomenimo i omjer u ukupno srušenim čunjevima 3657:3563.

U uzavreloj, ali korektnoj atmosferi u prvom bloku najbolji igrač mađarskog prvaka, Levante Kakuk donosi bod gostima pobjedom nad Ivanom Totićem, koji je pomalo rezervirano ušao u meč, jedan odličan set nedovoljan za snažnog Kakuka. Marko Jeličić odgovara sigurnom pobjedom u sva četiri seta protiv Sellarda Jardasa.

Mihael Grivičić odličnom igrom u drugom bloku protiv Karolyja Pintera donosi drugi bod. Nikola Miše gubi prva dva seta, Zoltan Flacius Feher je nadomak drugog boda za goste. No, bodren...

25. svibanj 2024 16:25