OstaloZa Franka i Gogu

Šibenčani i Dubrovčani remizirali na Baldekinu u uzbudljivoj utakmici; Sav prihod ide u fond Funcuta

Piše Krešimir Gulin
26. ožujka 2022. - 12:39

U uzbudljivoj utakmici Šibenčani i Dubrovčani podijelili su bodove na Baldekinu. Premda je ovo Funcutima četvrti uzastopni pozitivni rezultat pod vodstvom trenera Tea Strunje, nisu do kraja zadovoljni ishodom, jer su u završnici uporno pokušavali doći do sva tri boda igrom s vratarem u polju.

Rizik domaćina iskoristili su Dubrovčani i poveli 3:2 golom Kuraje u 38. minuti. Međutim, Narančasti su spasili barem bod zgoditkom najboljeg strijelca 1.HMNL Šućura iz kaznenog udarca u posljednoj minuti.

Da Šibenčani nisu sretni remijem vidjelo se i po reakciji trenera Strunje koji je u završnim trenucima ponovno naredio sveopći napad i igru s 'igračem- vratarem'. U takvoj 'va banque' završnici Square je mogao i do punog plijena, ali Novkovićev šut nije završio u praznoj...

30. svibanj 2024 12:33