OstaloEuroVolley 2021

Odbojkašice i dalje briljiraju, novom pobjedom osigurale osminu finala

Piše Dražen Žura
22. kolovoza 2021. - 18:48

Hrvatska je pobjedom protiv Slovačke osigurala plasman u osminu finala Europskog prvenstva u odbojci za seniorke, pa će u preostale dvije utakmice s Mađarskom i Italijom, „loviti” što bolju poziciju.

Najbolja bi bila „ jedinica”, međutim, Talijanke igraju odlično, pa bi se naše moglo zadovoljiti i drugim mjestom u skupini C.

Za razliku od prethodna dva meča, naše su u prvi set ušle podosta opušteno, očito računajući kako će se poeni na njihovoj strani nizati sami od sebe.

Međutim, Slovakinje su izvrsno napadale , nismo imali dovoljno dobru koncentraciju kod prijama servisa suparnica. Zrno po zrno, Slovačka je otišla do vodstva 16:12, zbog čega je izbornik Daniele Santarelli morao posegnuti za minutom odmora. Ali ni to nije pomoglo, otišla je Slovačka na 19:12,...

26. travanj 2024 19:05