Ostaloodbojkašice

Mladost povela u finalnoj seriji protiv Marine Kaštela: ‘Jako smo zadovoljne kao ekipa, jer smo uložile puno truda i znoja u ovu pobjedu‘

22. travnja 2021. - 19:43

Odbojkašice Mladosti, aktualne pobjednice Kupa Hrvatske opravdale su ulogu favoritkinja u prvom finalnom susretu doigravanja za državne prvakinje i pobijedile Marinu Kaštela s 3-0 (25-15, 25-20. 26-24).

No, treba istaknuti da su gošće, kako je susret išao kraju, bivale sve opasnije pa su koncem trećeg seta kreirale pravu malu dramu u kojoj, na njihovu žalost, nisu imale sreće pa je i taj set na razliku (26-24) pripao domaćim igračicama.

U prvom setu Mladost je krenula silovito, sjajnim servisima, pa su od početnih 7-3 ubrzo skočile na 12-3 te bez poteškoća održavale prednost do konačnih 25-15.

Već u drugom setu Kaštelanke bolje hvataju priključak pa su nakon vodstva domaćih 8-4 uspjele doći do izjednačenja na 16-16. Mladost je bolje odigrala završnicu i od...

28. svibanj 2024 10:46