Ostaloragbi

Mladost iznenadila na Starom placu i upisala pobjedu u derbiju, mlađi kadeti Nade osvojili Kup

Piše A.I.
6. listopada 2021. - 08:34

Ragbijašima Mladosti pripao je prvi ragbijaški derbi nove sezone, na Starom placu upisali su pobjedu protiv Nade 22:17 (19:7).

U prvih dvadesetak minuta susreta gostujuća momčad je stekla odlučujuću prednost koju je čvrstom igrom u obrani sačuvala do kraja susreta. Nakon početnog vodstva momčadi Mladosti igrači Nade imali su više inicijative  tijekom većeg dijela  susreta. U nekoliko navrata domaći igrači stizali su do prostora zgoditka zagrebačke momčadi ali što svojim tehničkim pogreškama, što čvrstom obranom gostujuće momčadi  bili su zaustavljeni nadomak postizanja zgoditka.

U  nastavku susreta  momčad Nade preuzima inicijativu u želji da stigne vodstvo gostiju. Mladost svjesna da Splićanima ne ide sve od ruke, vrlo koncentrirano igra obranu,...

05. svibanj 2024 12:00