Ostalofutsal

Majstorica za polufinale: Drama pod Biokovom otišla na stranu Novog vremena

Piše jakov kovačević
2. svibnja 2023. - 22:10

U odlučujućoj utakmici „majstorici“ za prolaz u polufinale doigravanja futsal prvenstva Hrvatske Novo vrijeme i Osijek odigrali su Makarskoj burnu i neizvjesnu utakmcu koja je na kraju sasvim zasluženo otišla na stranu aktualnih državnih prvaka.

Gosti sa Drave u početnim minutama utakmice zaledili su igrače i navijače domaćih kada su sa dva pogotka Pandurevića i jednim Lime poveli sa visokih 0:3. Nadu domaćinu donosi Ferreira kada u 6. minuti zabija za 1:3.

Novi šok uslijedio je minutu potom kada Pandurević svojim trećim pogotkom ponovo donosi svojoj momčadi plus tri. Do odlaska na odmor Makarani uspjevaju poravnati na 4:4, a da su iskoristili sve svoje prigode mogli su preokrenuti rezultat u svoju korist.

Za brojne propuštene prigode Suton se odužio u 25. minuti kada iz...

06. svibanj 2024 12:28