Ostalodramatično

Dugo je ‘gosparima‘ bila Crnica pred očima: do u produžetku su otuhali Šibenčane s parketa i izborili plasman u polufinale

8. srpnja 2020. - 22:59

Tko će u polufinale, a tko će oprati dresove, složiti ih u ormar za iduću sezonu? Odgovor smo dobili tek nakon deset dodatnih minuta. Na isteku 40. minute bilo je 3:3, a nakon 50. minute 7:3 za Square protiv Crnice uz napomenu kako je nakon pola sata igre bilo 1:3. Square će u polufinalu u goste prvaku, momčadi Novo vrijeme Apfel, koji je kod kuće s 3:0 dobio Alumnus u četvrtfinalu. Oba puta ove sezone Square je dobio branitelja naslova. Hoće li uspjeti još jednom? U Makarskoj bi se trebalo igrati u ponedjeljak, 13. srpnja.

Prvih pet minuta četvrtfinala: Pele je bio najopasniji po gol Crnice, tri njegova pokušaja od kojih se pamti najviše volej u 57 sekundi utakmice. Miloš Stojković je imao najbolju priliku za goste, pobjegao je, ali nije pogodio iskosa iz trka....

18. travanj 2024 17:25