Košarkakup krešimira ćosića

Cedevita Junior osigurala nastup na završnom turniru: pobjeda gostiju se na kraju čini lagana, ali hrabro su pali Kaštelani

Piše Ivan Renić
2. veljače 2022. - 19:45

Košarkaši Ribole Kaštela poraženi su u četvrtfinalu Kupa Krešimir Ćosić od Cedevite Junior rezultatom 77:89. Pobjeda gostiju se na kraju čini lagana, ali hrabro su pali Kaštelani, dobro se držali u prvom poluvremenu, a zaprijetili i koncem drugog. U prvoj četvrtini bili su i više nego ravnopravan suparnik premierligašu iz Zagreba.

Raspoloženi su bili Ivan Svalina i Ante Perkušić koji su do odlaska na predah ubacili 14, odnosno, 11 koševa. Vrijedi istaknuti i Perkušićevih 3/3 iza linije za tri poena.

U drugoj četvrtini Cedevita je ubacila u brzinu više. Namjestio je ruku Slovenac Rok Radović, a pridružio mu se u raspoloženi Filipović. Pokazali su da se radi o kvalitetnijoj momčadi.

Prednost do kraja nisu ispuštali. Porasla je ona i na 14 koševa razlike u...

29. svibanj 2024 12:52