Hajduk‘u međuprostoru‘

VIDEO Puno kritika nakon pobjede, Brekalo kao nova dimenzija, odlični Kalik i ružan potez koji je prošao ispod radara

Piše SPORT SD
19. veljače 2024. - 21:00

Hajduk je protiv Rudeša stigao do druge uzastopne pobjede (2:0), a u dijelu javnosti mogu se čuti kritike zbog načina na koji se do nje došlo.

S obzirom na to da je Leon Dajaku tek u 8. minuti sudačke nadoknade zabio za 2:0 i riješio pitanje pitanje pobjednika, jasno je odakle proizlazi teza o neuvjerljivoj pobjedi, ali Hajduk je u prvom poluvremenu mogao zabiti nekoliko golova, dok je i u drugom dijelu bilo propuštenih šansi.

U novom izdanju ‘U međuprostoru‘ naš Antonio Juričić govori o tome zašto tako oštre kritike i nisu baš utemeljene, na koje sve načine Josip Brekalo daje novu dimenziju napadu Hajduka i zašto je Anthony Kalik opet bio jedan od ključnih igrača u svim fazama igre. Tu je i osvrt na greške u obrani Bijelih, zbog kojih je Rudeš ni iz čega mogao doći do pogotka, ali i na ružnu situaciju iz 53. minute koja je prošla ispod radara.

Novu epizodu pogledajte u nastavku, a možete je pronaći i našem YouTube kanalu.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.

28. svibanj 2024 08:18