Hajdukpiše se pobjeda

Umut vedrio i oblačio: zabio je za olakšanje na Poljudu, ali i promašio penal

4. veljače 2021. - 09:59

Najbolji od Hajduka bio je Darko Todorović, agilan kao desni bek, ali plašt junaka i tragičara, u istoj osobi ponio je Turčin, Mehmet Umut Nayir.

Zabio je jedini gol za pobjedu (na asistenciju Todorovića), ali je i - promašio penal. Dakle, još jedan promašaj s bijele točke „bijelih” i sad nije kriv Caktaš, imamo novog krivca.

Propustio je Turčin da zaokruži rezultat na 2:0 zarana, u 26. minuti, zapravo u 22. minuti se dogodio penal, ruka, ali je četiri minute trebalo da ga VAR dosudi i da se Turčin zaleti s bijele točke. Ajme, ili po turskome avaj: pogodio je - vratnicu.

Rt dobre nade

Umut na turskome znači – nada, bio je to rt dobre nade za Hajduk kad je zabio, lakše je u šansi i češće zabija nego recimo Diamantakos (danas na klupi), ali je šteta da s bijele...

28. travanj 2024 22:55