Hajdukpretkolo Europske lige

Nakon prvog ogleda, čini se da se Hajduku i Torcidi sprema teško gostovanje

12. srpnja 2018. - 22:18
hajduk_osijektd30-130518

Kako stvari stoje, Hajduk će opet morati u Sofiju. Lani je igrao protiv Levskog, a ove bi mu godine suparnik u drugom pretkolu Europske lige mogla biti Slavia koja je u prvoj utakmici prvog pretkola slavila u Finskoj kod Ilvesa 1:0.

U okršaju sedmoplasirane momčadi finskog prvenstva i osvajača Kupa Bugarske pogodak odluke postigao je deset minuta prije kraja susreta Momčil Cvetanov, koji prošle sezone u 13 nastupa za poljski Stal i kasnije Slaviju nije postigao ni jedan gol.

Pobjednički gol Slavije stigao je nakon što je Ilves imao inicijativu većim dijelom drugog poluvremena, ali bez konkretnih prilika. Prethodno je u prvom poluvremenu Slaviji poništen gol Gamakova zbog zaleđa, a Šokolarov je u kontri pogodio stativu. Imao je i Ilves šansi, ali svih pet udaraca koji su...

27. lipanj 2024 22:49