HajdukDva gola Vrcića

Juniori Hajduka uvjerljivom pobjedom izborili plasman u polufinale kupa i ostali u igri za povijesnu trostruku krunu

5. travnja 2023. - 13:17

Juniori Hajduka uspješno su nastavili borbu za trostruku krunu, izborili su plasman u polufinale kupa Hrvatske uvjerljivom 4:1 (1:0) pobjedom nad Cibalijom u četvrtfinalnom susretu.

Na pomoćnom igralištu stadiona na Poljudu dva pogotke za ‘bijele‘ zabio je najbolji ovosezonski strijelac Hajduka Jere Vrcić u 12. minuti s bijele točke nakon što je prekršajem u kaznenom prostoru zaustavljen Noa Skoko te u 52. minuti lijevom nogom s 13-14 metara poslije asistencije Nina Duića. Drugi pogodak zabio je Skoko na otvaranju drugog poluvremena, u 47. minuti, a četvrti Duje Reić u 79. minuti nakon solo prodora po lijevoj strani kaznenog prostora. Jedini pogodak za goste iz penala kojeg je skrivio Jurić-Petrašilo, za privremenih 3:1, zabio je David Bosak u 72. minuti.