Rijeka pobjedom potvrdila prolaz u 3. pretkolo Konferencijske lige

29. srpnja 2021. - 22:10

Nogometaši Rijeke pobijedili su malteški Gzira United s 1-0 (1-0) u uzvratnoj utakmici 2. pretkola UEFA Konferencijske lige te s ukupnih 3-0 izborili plasman u treće pretkolo u kojem ih čeka škotski Hibernian.

Rijeka je do pobjedničkog pogotka došla u 27. minuti, kad je nakon ubačaja Ivana Tomečaka loptu u mrežu poslao Josip Drmić.

Riječani su potpuno kontrolirali događaje na travnjaku stadiona na Rujevici, što im je omogućila i prednost od dva pogotka (2-0) koju su donijeli iz prve utakmice odigrane na Malti prije tjedan dana.

Rijeka je mogla do vodstva već u 18. minuti, kad je u kazneni prostor ubacio Drmić, Abass spustio loptu za Ampema, a ovaj iz neposredne blizine pogodio u prsa gostujućeg vratara Habera. Vratar Maltežana je još dvaput dobro intervenirao kod...

19. travanj 2024 09:06