Domaći nogometsuperkup futsal

Pred dvoboj s Puljanima iz Grada grme: ‘Idemo po pobjedu, iako smo imali samo dva zajednička treninga‘

24. rujna 2022. - 13:00

Imali su samo jednu provjeru uoči početka nove sezone, koja za ‘crveno plave‘ počinje u Makarskoj polufinalom za trofej domaćeg Super kupa protiv Pule. Square - Hercegovina, nije bilo službenog zapisnika, 9:2. Gosti su postigli prvi i zadnji pogodak na utakmici. Square tri u prvom i duplo više u drugom poluvremenu. Zoran Primić je branio prvo poluvrijeme, a Lujo Jurišić drugo. Dario Marinović je zaigrao opet za Square nakon 14 godina, trener Antun Bačić nije imao sve igrače na raspolaganju. Primić i Marinović su bili s hrvatskom reprezentacijom u Francuskoj. Denis Totošković je imao obveze sa Slovenijom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, nije bilo Matea Kljunka, Mirko Hrkač je bio na tribinama...

Uz Marinovića, te dvojicu vratara, igrali su Maro Đuraš, Hrvoje ...

06. svibanj 2024 04:15