Dalmatinski derbi: Solin još čeka svoj teren, Croatiju će ugostiti u Dugopolju

Piše Ivan Renić
20. kolovoza 2022. - 10:46

Nakon dalmatinskog derbija u prvom kolu, danas nam evo i novog! Solin i Croatia od 17.30 igraju u – Dugopolju. Igralište Pokraj Jadra još se renovira, modernizira, tako da će Solinjani biti domaćini Zmijavčanima u Dugopolju.

Baš na stadionu Hrvatskih vitezova odigrao se prošlog vikenda derbi Dugopolja i Croatije. Momčad iz Zmijavaca slavila je s 2:0. Solin je, pak, u prvom kolu gostovao na Krimeji kod Orijenta 1919. Poveli su domaći već u petoj minuti nakon penala, a Solinjani su poravnali deset minuta prije kraja krasnim golom Domagoja Topića.

Novi dalmatinski derbi prilika je Croatiji za prekid crne serije protiv Solina. Naime, momčad s Jadra slavila je u posljednjih pet međusobnih okršaja. Pogotovo su uvjerljivi bili na svom terenu (3:0, 4:2) i ostaje vidjeti hoće li...

02. svibanj 2024 00:00