BSK i Croatia izjednačeni na vrhu tablice: Orijent uvjerljivo slavio u Bijelom Brdu, Sesvete poražene u Zmijavcima

31. listopada 2021. - 21:23

Nenadano je BSK, vodeća momčad Druge HNL, u 11. kolu ostao bez domaćih bodova. Orijent 1919 je bio uvjerljiv te je u Bijelom Brdu slavio čak 4-1.

Igrač utakmice bio je Kristian Fućak koji je postigao hat-trick te je vodio Riječane do pobjede. Zrilić je bio strijelac još jednog gola za goste, dok je za domaći sastav jedino pogodio Periša.

BSK je ostao na 20 bodova, a isti broj bodova ima i Croatia iz Zmijavaca koja je u ovom kolu, na domaćem terenu, bila bolja od Sesveta s 1-0. Jedini strijelac na utakmici bio je Šuto u 77. minuti.

Derbi utakmica je igrana u Varaždinu gdje je domaćin s 2-1 pobijedio Rudeš. Varaždinci su poveli u 25. minuti kada je Šego realizirao jedanaesterac. Nakon sat vremena igre za Rudeš je izjednačio Liklin, no deset minuta prije kraja domaćinu...

08. svibanj 2024 02:16