Strijelci: 1:0 Krajina (5), 2:0 Krajina (29), 3:0 Krajina (60).

Crveni karton: Luka Vodopija (Primorac) 40. minuta, udaranje protivnika.

ZAGORA: Lukač, Šupe, Abramović, Maretić, Tarabić, Zeljković, Ravlić, Mrčela, Topić, Gabrić, Krajina. Trener: Saša Glavaš

PRIMORAC: Stojanov, Gambiraža, Torbarina, Kulaš, Kadija, Vodopija, Birkić, Lazarevski, Musa, Vučković, Jurišić. Trener: Leo Šarić

Kad neće, neće. Tako se može opisati utakmica Primorca u Unešiću. Naime, lako su poraženi od danas puno bolje momčadi Zagore s 3:0, a Primorac je bio ravnopravan protivnik  30-ak minuta. Tada svojim drugim od tri gola Krajina dovodi Zagoru u vodstvo od 2:0, da bi na kraju još jednim njegovim pogotkom konačan rezultat bio 3:0 za domaćina. Pored toga pocrvenio je i napadač Primorca Luka Vodopija  pa je Primorac nešto više od 40 minuta igrao s igračem manje.

27. travanj 2024 13:00